Horoskop 4.února 2018

04.02.2018 12:51

Přechod Luny do Vah

Na nebi došlo k včerejšímu večernímu přechodu Luny do vzdušného znamení Vah. Měsíční vliv nese umění pěstovat vztahy s poutem, jež svazuje a spojuje dohromady. Máme smysl pro estetiku a krásu. Oplýváme osobním kouzlem a dokážeme velmi zaujmout. Máme dobře vyvinutou intuici, jsme velmi uspěšní při jednáních. Stává se, že v určitých chvílích chybí odvaha, kdy upadáme do pasivity.

Nedělní atmosféra se proměňuje, hovoří o tom probuzení do komunikativnosti a sdílení s druhými. Láká nás společnost, máme čas věnovat se vztahům. Luna slibuje spojení, přátelství, druzí pro nás jsou vším. Vzájemná úcta kraluje.

Obraz Vah: dvě ramena s miskami vyjadřuje pohled, který mluví o harmonii, o touze doplňovat, vyrovnávat a obnovovat.. Sami nemůžeme jednat bez zábran, protože chybí protějšek a druhé Já.

Máme potřebu sdílet nepopsatelné pouto, takové, které změní život.

Luna ve Váhách působí do oblasti ledvin a močového měchýře, proto je dostatečně zavlažujme. Chraňme si boky a kyčle před průvanem a chladem. Couvající měsíc čistí krev a zbavuje tělo jedů.

Luna navazuje na Saturn, klade důraz na každodénní záležitosti života, trochu starostí a trochu váhavé praktičnosti. Odpoledne se osvobozuje ze Saturnova působení, procházka do přírody prospěje a návštěva kultůrních akcí zahřeje u srdce. Na večer večer může být milo, útulno, svíčky, sklenka vína, romantika…