Horoskop 25.prosince 2017

25.12.2017 18:12

 

Venuše vstupuje do Kozoroha

 

Luna je celý sváteční den v jalovém běhu, má padla. Nemá s žádnou planetou vazby. Traduje se, že význam prázné Luny je, že z ničeho nic nebude. Máme štěstí, že v tyto dny nic nemusíme a může nám to být jedno.

Ze zajímavostí, která podstatně mění náladu dne přispívá Venuše, která vstupuje ze Střelce do Kozoroha.  Ve Střelci jsme přicházeli na to, co je pěkné a co hezkého život přináší. S Kozoroží Venuší padáme na zem z nebeských výšin a záležitosti krásy a lásky můžeme uskutečňovat. Jenže tak snadné to nebude, protože současně s Venuší je aktivováná Lillit v Kozorohu a Saturn v Kozorohu.

Lillit černá Luna je stín v našem nitru, paměť duše a my s ní můžeme pociťovat jisté nepohodlí. Během božích svátků, tak můžeme slyšet spoustu příběhů o nevyslyšené lásce, o neuskutečněných přáních, o smyslnosti a rozkoši, o prázdnotě a nicotě... Snad to bude jen z vyprávění, z filmů či románů, kdy po velké lásce za časů dávných zbyl jen prach a kamení. 

Vrátíme se však k Venuši v Kozorohu a nedáme se vyvést z míry.

S Venuší si uvědomujeme zodpovědnost za lásku a za vztahy. Prohlubují se čisté lidské hodnoty, zvrhnouli se pak panuje marnivost, hrabivost, žárlivost, rivalita a nízké sebevědomí.Máme napjatý rozpočet nebo peníze rozhazujeme. Venuše má schopnost zrcadlit a do jisté míry ukazuje, čím jsme sami přitahování.

Krásná Venuše večer míří k Saturnu a bude procházet saturnskou moudrostí. Je čas na obnovu. Již se nemusíme bát dotknout se něčeho o čem jsme dosud jen snili.

Od Venuše v zemském znamení máme příslib, že naše sny a touhy v lásce nyní můžeme uskutečňovat. Máme ujištění, že ať jsme kdekoliv, jsme ve správné společnosti, že budeme mít vždy s kým se smát, brečet i milovat. Že budeme mít s kým sdílet zážitky z cest, neprobádaných i dobře známých míst na zemi i v srdci, že naše srdce jsou otevřená pro dávání i přijímání. 

 

 

O Venuši - našich hříšných radostech Afroditiném zrcadle, vládci roku 2018 chystám samostatný horoskop. Již teď se můžeme ptát sami sebe, co pro nás znamená potěšení, co nás vzrušuje a povzbuzuje a kvůli čemu, stojí za to vylézt z postele.