Horoskop 10.března 2018

10.03.2018 15:08

10. března 2018

KONEČNĚ JARO! Po krátké pauze, kterou jsem potřebovala, jsem tady opět se svými předpověďmi. Po všech těch dlouhých zimních měsících je tady konečně jarní nálada, která visí ve vzduchu. Šeptá: „ jsem tady a teď. “Osvěžuje, nabíjí a přináší nové energie.

Zimo máš to za pár! Příroda se probouzí a my sní.

K těmto energiím se připojují také nebeské aspekty. Jaké jsou ty dnešní?Luna přechází do Kozoroha a proměňuje nálady a prožívání. Vyvolává pracovitost, trochu zasmušilost, trochu odhodlání a dostatek vytrvalosti. Naše emoce si však hledají úkryt. Luna je neharmonická, míří do kvadrátu k Venuši v Beranu. Pro lásku a něhu nic moc, není nálada a nedá se domluvit. Přesto přinese dnešek mnoho zajímavých podnětů. Zítřek slibuje o mnoho příjemnější den.

Z hlavních zajímavostí astrologických dějů je Jupiter ve Štíru, který se otočil do zpětného chodu – půjde nazpět (do 13. července). Dá se na to nahlížet různě. Není to vůbec špatné. Dostáváme novou šanci a novou příležitost k nápravě. Něco se zopakuje, něco se přeskládá do správné mozaiky. Je doba rekapitulací, ohlédnutí zpátky a poznání. Znovu je potřeba se pojistit, zajistit a dát věci do pořádku. Vyřešit nové uspořádání právních a finančních uspořádání. Možná i odstranit vše, co ruší, upevnit si pozici. Zrcadlo Jupitera ve Štíru je naprosto důvěryhodné, svůj odraz v něm nemůže nikdo popřít. Přináší pravdu, která rezonuje s naším srdcem.