Denní předpověď 5.ledna 2016

04.01.2016 23:34

V tajemné krajině svět nabízí spoustu symbolů.

 Luna dnes na nebi vytvořila několik vazeb s planetami a za vzájemné spolupráce utkali nádhernou barevnou tapisérii. Luna s Plutem stvořili sílu prožívání a hluboké emoce. Nastal čas odchodu a dokončení… pouštíme své strachy, tíhu ale také vztahy či pracovní zázemí. Vypouštíme ze sebe stín, který uchvacuje duši. Nově zrozená rychlost přináší nečekané události s náhlými změnami. V životě to tak prostě chodí, nic netrvá…Jak se zdá, tahle doba je pěkně bláznivá. Je třeba pohnout se z místa a jít dál…začíná doba plná činů, odvahy a vyhrát boj s větrnými mlýny.

Jupiter vytvořil sextil s Lunou a přinesl světlo naděje, štěstí máme na své straně. Měsíc ukázal svou laskavou tvář s nádechem spravedlnosti, dobré nálady a přátelské atmosféry. Vše je požehnáno.  Máme dost sil, abychom věci dali do pořádku. Slunce je v krásné vazbě s Jupiterem a doslova prosvětluje vše. Čeho se dnes dotkneme, tomu se bude dařit, máme charisma, přejeme si být vidět, přichází mnoho nabídek a příležitostí. Tohle světlo však může zastínit jen Pluto se svou touhou ovládat, manipulovat a řídit. Nedovolme nikomu vzít nám svou sílu a nechat se ovládat. Tím bychom se stali obětí.

Budeme překvapeni, co vše známe, s úžasem nad tím, co v nás všechno je. Náš svět je tak krásný a o náhody v něm není nouze.  Milý den přeji.