Něco o mně

 

Vítejte…

 

Pokud jste otevřeli tento odkaz, pravděpodobně jste se chtěli dozvědět něco víc o mně. Nebudu tedy zdržovat a nechám vás číst mezi těmito řádky…

Mé jméno je Petra, narodila jsem za vlády podzimu v čase padajícího listí ve znamení Vah. V tuto chvíli jsem velmi ráda, že jste zavítali na stránky mého studia a kosmetických herbálních lázní.

Bydlím v Palkovicích malém domečku, kde se věnuji programům pravidelné péče o pleť, omlazujícím přírodním léčebným terapiím, astrologii, a všemu, co je v souladu s přírodou a jejími cykly. Příroda mě svými rytmy a moudrostí vždy přivádí v úžas. Již v dětství mě nesmírně zajímaly věci mezi nebem a zemí a vše, co je hluboce skryto. 

 

K tomu všemu mě přivedla má babička, která se zabývala tímto uměním a naučila mě znalostem, které si zaslouží být přijímány s úctou a pokorou. Velmi bych jí touto vzpomínkou chtěla poděkovat za krásné období mého dětství plné nádherných zážitků a lásky.

Během dětství jsem studovala hudební školu umění, kde jsem se učila hře na klavír, později jsem se vyučila v umění sólového zpěvu.

 Hudba a tanec byli mými průvodci životem, jejich melodie a rytmus se nesli celým mým obdobím dospívání a dokázali mě nádherně vyladit, rozechvívali něco, co nebylo vidět: co bylo hluboko v nitru. Byli pro mě krásným osvěžením. Prošla jsem mnoha hudebními obory, jako byl scénický tanec, jazz balet a muzikoterapie.

Kromě hudebního umění byly mou zálibou knihy. Když mluvím o knihách, myslím tím obrovské obsáhlé knihovny, které byly ve všech místnostech našeho domu a provázely celý náš rod odnepaměti. Byla jsem neustále hluboce ponořená do příběhu na hustě popsaných stránkách, jež mě pohltily a nedovolily odejít. Moudra, která byla vepsaná na voňavý papír a s nimi spojeny emoce, které mnou prošly, byly fascinující. Nebyla bych to já, abych vše nevyzkoušela na vlastní kůži. Oslovilo mne mnoho knih, které ve mně zanechaly touhu bádat a jít za svým snem. A tak to bylo i s horoskopy, astrologií, ale také zdravovědou.

 Astrologie - věda, která je neuvěřitelně přesná a která promlouvala řečí hvězd a planet. Vesmír s jeho nekonečným prostorem se klenul a vábil svitem hvězd. „Co mi chtějí říct a co se po mně žádá?“ Odkud to vše přišlo, a spousta dalších otázek se mi vkrádala na mysl a nedovolila spát. Neznala jsem na ně odpovědi. Stala jsem se hledačem, poutníkem a tulákem po hvězdách. Stará ošoupaná kniha o astrologii a hvězdném systému, „Bůh ví, odkud se vzala,“ byla mým obrovským tajným pokladem. Nahlížela jsem do této starodávné magické knihy a pročítala jednotlivé vlastnosti planet, souhvězdí a znamení.

Dnes již jsou dostupné mnoho pramenů z těchto nauk, ale tenkrát jsem neměla přístup ani otevřené dveře k těmto informacím.

Nakonec touha poznat nepoznané mě přivedla ke studiu astrologie a astronomie u skvělých hvězdopravců jako byl ing. Antonín Baudyš, jeho ženy Pavly Baudyšové či Jarmily Gričové.

Rozhodla jsem se studovat astrologickou vědu se vším všudy: výpočty a propočty, úhlová geometrie s matematickou přesností, základní abeceda planet a znamení, abych postupně mohla spojovat slova a věty dohromady. Po zvládnutí těchto strastí mě horoskop vtáhl neskutečně hluboko, prošla jsem celou řadou zasvěcení informačními kanály, vesmírnou magii a práci s intuicí. Je to studium na celý život, kdy vedu dialog s planetami, abych pochopila svou vlastní životní cestu s mnohými zkouškami se schopností předvídat a vše spojit v jeden obraz. Dnes už vím, že hvězdy mluví, jsou jako teplý chléb vytažený přímo z pece. Jsou nebojácným pláštěm, který obejme každou zranitelnou bytost ztracenou v bouři. Vězte, že kolem vás je jiný svět, přinášející do obyčejného a někdy složitého života záblesk lásky, štěstí a ochrany. V každém z nás je přirozená touha poznat skryté. Zůstaňte otevření: „ Kdo ví, může se zablesknout.“

Dlouhá léta se profesně zabývám kosmetologií a nabízím péči, hýčkání a ošetření pleti. Tajemství krásy, vůně a čistota, vždy ke mně velmi promlouvaly, vše jsem vždy vyzkoušela a testovala na své přecitlivělé pleti. Vedu téměř deset let vlastní kosmetické studio a pečuji o lidskou schránku. Myslím, že na malý okamžik jsem se dotkla něčeho hlubšího v lidských srdcích. Stále je ve mně obrovská touha proniknout do tajů poznání, vše si vyzkoušet na vlastní kůži a prozkoumat až na dřeň. Neustále bádám a testuji nadčasové techniky pro přirozenou krásu.V dnešní době se starobylé ingredience a dávné procedůry dostávají na přední místo kosmetiky. 

Stále více dnešních kosmetických terapeutů uznává, že přírodní kosmetika je zdravější a účinnější než její syntetická podoba. Navíc uvedení těla zpět do rovnováhy za použití jakýhkoliv prostředků je umění. Léčba působí nejen na pleť, ale také na péči a uvolnění celé naší bytosti. Když hovořím o kráse, nemám na mysli tržní momentální řízenou krásu podle určitého ideálu. Na krásu nahlížím, jako na něco, co má tři aspekty - vnější, vnitřní a tajný aspekt krásy. Vyrovnáme-li vnitřní a vnější půvab, nalezneme svůj tajný aspekt krásy. Stáváme se zářivějšími jak fyzicky, tak ve vnějším projevu, bez ohledu na tvary a proporce našeho těla. Poznáváme svou trvalou krásu všemi vnímanou zvenčí. To je zralost a taková krása je ve své plnosti.

 

V současné době se zabývám a praktikuji péči o krásu, estetiku a nabízím kosmetologické poradenství. Ve své práci slučuji znalosti ze zdravotní astrologie, astronomie, ájurvédy, homeopatie a čínské medicíny.

Také se věnuji studentům školy a seminářům spirituálních umění Avalon, mezi které se také můžete připojit. Semináře jsou večerní, celodenní nebo víkendové. Nemusíte projít celým uceleným programem, pokud nechcete, stačí přijít na téma, které vás zajímá, tím jste připraveni. Škola je založena se záměrem vizí dodávat lidem sílu, šířit světlo vzestupu a posvátných tajemství vesmíru.

Nabízím soukromé astrologické terapie, astrologické poradenství aneb „co vesmír po mě žádá a proč se stále klátím nad propastí.“ Překlad celého astrologického umění a vysvětlení, proč nebeské síly zasahují.

Zabývám se tvorbou horoskopu, čtením horoskopu a tvůrčím psaním. 

 

Oslovit Vás mohou velmi oblíbené a účinné rituály přechodových fází roku (za slunovratu či rovnodennosti) zvané Svátky slunce, kdy je velice silný magnetismus země, jejiž siločáry jsou neustále probouzeny.  Prostřednictvím rituálů se držíte na správné cestě světla a plánu vaší duše.

Poskytnu hudební imaginace, meditace, sónické zpěvy a mantry a kurzy tance proměny.

Na mých webových stránkách najdete také Lunární astrologické předpovědi, věnované konkrétnímu dnu, ale také novoluní či úplňku působících zhruba měsíc na nás.

 

Těším se na společné milé setkání a na moudrost.

S přáním světlých dní

Petra