Léčení

Léčení a procedůry dle Ajurvédy, Homeopatie a Astromedicíny

 
 
 
Spojení mezi léčením a astrologii a medicínou je velmi staré a tvoří část lékařské filosofie Hippokrata, známého jako otce medicíny. Onemocnění a jeho léčení je úzce spjato s planetárními cykly. Dobré léčení musí mít základní vzdělání v astrologii, kde je důležitá její diagnostika.
Léčení podle principů Ajurvédy- toto vědění o zdraví a dlouhověkosti jakoby existovalo mimo čas a prostor.
 
Ajurvéda neznamená v zásadě nic jiného, než vzít dlouhodobě život do vlastních rukou a udělat ze své existence na této planetě to nejlepší. Cílem je si uvědomit, že každý z nás odpovídá za své zdraví, a že tudíž každý z nás musí pozorně sledovat vše, co se týká našeho života. Takovým způsobem se učíme vidět víc než obvykle, takže budeme umět nemoci, problémy, předčasné stárnutí zneškodnit dříve, než se rozvinou.
 
Ajurvédské terapie - byly vytvořeny z nejsilnějších detoxikačních postupů, tak, aby vykazovaly okamžitou úlevu a podporovaly tělo v samoléčebných procesech.
Převážně vychází z ajurvédské medicíny a alternativních procedůr, ovšem jsou citlivě upravené a vytvořené pro evropské podmínky a dnešní uspěchanou dobu, která sebou nese čím dál více neřešitelných zdravotních problémů a onemocnění. Dlouho se ladily a tvořily ty správné kombinace různorodých bylinných koncentrátů a olejů, které se zapracovávají při terapiích. Byly vytvořeny jedinečné bylinné recepisy. Cílem bylo stvořit systém, který bude funkční, výsledky budou citelné již při prvních terapiích a zlepšení daného stavu bude trvalé. 
Terapie jsou vytvořeny pro děti již od prvního týdne narození, děti předškolního a školního věku, ženy a muži všech věkových kategorií, těhotné ženy, seniory. 
Jsou vhodné při stresu, negativních emocích jako jsou strach, hněv, podráždění, depresích, úzkosti, apatii, různých poruchách spánku, nízkém sebevědomí,m.anorexií a různých typech závislostí.Terapie jsou vhodné provádět při různých zdravotních problémech a komplikacích : nemoci ženských pohlavních orgánů, mužských pohlavních orgánů, pohybového aparátu, nervového systému, mozku a míchy, krve, kožního, imunitního a endokrinního systému, vylučovací, trávicí soustavy, dýchacího aparátu a plic, kardiovaskulární, srdce a cév.
 
I vy, můžete vyzkoušet blahodárný vliv těchto terapií. Objednejte se...
 
" Vždy mě velice zajímala zdravotní oblast, hledala jsem různé způsoby léčení a jejich působení. Zdravotní astrologie mě velmi oslovovala, s možností najít vhodné dny pro zákroky či operaci, ale také zesílené pozitivní či negativní působení na tělo. Byly to však jen informace, které ukazovaly na zátěže, možné problémy, ale co dál s tím? Jak mohu vyladit tělo aby se vrátilo, ke svému samoléčivému procesu? Ponořila jsem se do studia akupresůry, áyurvédy, aromaterapie a klasické homeopatie. Využívám jen opravdu účinné metody, které fungují. Pracuji s rostlinnou, minerální a živočišnou říši. S informacemi , na které jsem přišla se můžete seznámit na těchto stránkách nebo přímo u mě na terapii či poradně."
 
Nabízíme:
 
Marmové terapie
Účinné terapeutické techniky na rozličné zdravotní problémy, kompletní procedury hlavy, obličeje a těla. Velké množství druhů marmových terapií.
 
Detoxikační programy
dle zdravotních problémů, nastavení ajurvedik a stravovacích návyků a domací péče o tělo.
 
Diagnostika parazitů
eliminace pomocí produktů a terapií
 
 
 
 
Astromedicína
 

Mnohým rostlinám, drahým kamenům a barev vládnou znamení zvěrokruhu a planety. Lidské tělo a jeho orgány patří k určité planetě. Každá léčivá bylina je taktéž přiřazena k dané planetě a léčení má proto větší sílu a působení.

Astomedicína vychází z toho, že planety ovlivňují určité tělesné orgány a proto nás postihují různé nemoci. Pro lidské zdraví jsou velmi cenné infomace horoskopu z 6.8. a 12.domu. Je to trojice  zdravotních domů, jež využívají znalci astromedicíny. Je to prosté, choroby šestého domu lze bezproblémově léčit, nemoci osmého domu vyžadují větší péči. Dvanáctý dům, je nepříznivou pandořinou skříňkou, kdy má astolog možnost nahlédnout do " Knihy života" a seznámit se s klientovými vážnými chorobami.

 

Slunce je v astrologii tradičně zdroj vitality, světla a života. Symbolizuje mužskou energii. Je spojováno se srdcem a oběhovým systémem, se žlázou brzlíkem a celkovou odolností proti onemocnění. K aromatickým rostlinám ovládaným sluncem patří Rozmarýna, Vavřín a Kadidlo, Aloe, Andělika, Třezalka, Vlaštovičník, Máta, Meduňka, Měsíček, Heřmánek, Benedikt lékařský, Sporýš, Světlík lékařský, Kozlík, Zeměžluč...

 

Měsíc (luna) je spojován s bohyněmi plodnosti a moudrosti, svou podstatou patří k ženské energii. Ovlivňuje mnoho dějů na zemi včetně menstruace. 

Vládne nad zažíváním a vyživováním, slinivkou a prsními žlázami. K odpovídajícím rostlinám patří Jasmín, Koriandr a Šalvěj. Jejich aroma posiluje kreativitu a intuici. Rostlinky Luny rozhodují o menstruačním cyklu, krvi,migrénách,poblémech s očima  a páteři. Patří zde také Routa zahradní, Růže bílá, Řeřicha setá,Lomikámen, Sedmikráska, Lilie bílá, Ptačí zob, Černý bez, Rdesno, Přeslička, Puškvorec, Tužebník, Vřes...

 

Merkur je planetou ovládajíc mozek, nervový systém, zažívání, dýchání.

Používají se tyto rostlinky: Hvozdík, Ostružiník ,Jetel luční, Konvalinka, Mochna husí, Sléz lesní, Mateřídouška, Jalovec, Akácie, Laskavec, Bedrník,Vřes, Kopr, Chmel, Anýz, Fenykl ,Saturejka, Pelyněk, Růže šípková, Lékořice, Majoránka, Myrta,Tymián, Zimolez...

 

Venuše je představitelkou harmonie a krásy. Bylinky léčí velmi rychle a razantně.

Smetánka, Libeček, Brusnice, Lopuch, Mateřídouška, Mydlice, Kopretina, Kostivál, Jahodník...

 

Mars " Rudá planeta" často způsobuje úrazy, horečnaté onemocnění a koliky.

Mandragora, Jeřabina, Svízel, Starček, Vřes, Hořčice,Sporýš, Saturejka, Dřišťál, Pelyněk, Lžičník, Čemeřice, Skořice, Blín, Zemědým, Prvosenka, Muškát, Medvědice ,Oman, Mochna, Jitrocel, Celík zlatobýl,Rdesno, Jaterník, Hluchavka...