Laser

 

Laserové světlo způsobuje schopnost obrany organismu, urychluje průběh zánětlivého procesu, stimuluje, bunˇky-zpomaluje stárnutí pleti, snižuje bolest.

 

Ošetření laserem:

  • oční okolí, akné, jizvy, ekzémy, vrásky
  • popáleniny, afty, lupénka,opary
  • strije,řezné rány, regenerace nehtů, celková biostimulace
  • aplikace po kosmetických procedurách: po hloubkovém čištění pleti, depilace, hojení nehtového lůžka.

Kontraindikace:

  • reflexní epilepsie (klienti, kteří reagují na fotostimulaci, je jich zhruba 5%)
  • těhotenství
  • rakovina
 

Laserové kúry

Velmi často se stává, že stav pleti vyžaduje rychlou a intenzivní pomoc.Je lhostejné, zda se jedná o těžké akné nebo silně ochablou, sluncem poškozenou vrásčitou pleť. V takových případech je třeba nasadit intenzivní laserovou kúru, kdy se ošetření provádí např, denně v intenzivní sérii pěti až dvaceti ošetření. Laserové světlo není ionizující záření a není třeba mít strach z předávkování. Regenerace ochablých podkožních vrstev je pak mnohonásobně intenzivnější a působení lasocare gelu vysoce příznivé.

 

Lasocare gel

Je to prostředek spojující blahodárné biologické účinky laseru s omlazovací a čistící schopností mléčných enzymů laktoferrinu a laktoperoxidázy. Přípravek nezpůsobuje alergické reakce pokožky.

 

Aktivace v salonu

Gel lasocare je důkladně vmasírován do hloubky dobře vyčištěné pleti. Během zasychání je po domu 7-10min aktivován laserovým světlem. Dochází zde k chemické reakci, kdy enzym laktoferrin a laktoperoxidaza aktivně hydratuje, zbavuje kožních bakterií, prokysličuje jednotlivé vrstvy kožních buněk. Nejzřetelněji se to projeví zpevněním kolagenniho pletiva, omlazením a jemným vypnutím pleťóvého povrchu.

Proč používat doma?

Snad nejzajímavější vlastností laserového gelu, vmasírovaného do pleťových pórů je však jeho schopnost udržet popsanou reakci v chodu po celý den, až do přísunu nového čerstvého gelu.

Pokud tedy pravidelně každých 24hod do kůže vmasírujete několik kapek gelu, udržíte omlazovací reakci v chodu po celý měsíc.