KOSMETIKA

Luna Beauty je maličký svět plný smyslových prožitků, aromatických vůní, výživy pro tělo i duši, kde všechny starosti odplouvají. Jsme tu pro všechny, kdo ocení luxus, touží nechat se hýčkat kvalitními přípravky. Našim cílem je aby jste měli vždy tu nejlepší péči a cítili se báječně. Vytvořili jsme místo, kde se budete cítit v bezpečí a odpočatě a zase o trochu krásnější a zdravější.

Péče ve studiu je rozdělena na kosmetické procedůry, tělové procedůry a terapie pro zdraví.

Vybrat si můžete z široké nabídky, ať už toužíte po kosmetickém ošetření pleti, relaxaci, zbavení stresu, obnovení vitality nebo si přejete viditelný efekt omlazeni nebo cílené tvarování postavy. Pomůžeme Vám dosáhnout naprosto skvělých výsledků při řešení estetických problémů, hlubokého čištění, zesvětlení, zjemnění vrásek, odstranění pigmentových skvrn bez jakéhokoliv ničivého vedlejšího účinku. Námi nabízené procedůry a krémy pro domácí péči Vám darují naprosto úchvatný pocit zdraví a svěžesti. Specialitou jsou marmové masáže vycházející z Indických technik a tělová ošetření s výrazným úbytkem hmotnosti. Jedinečné ošetření těla inspirované lázeňskou péči je určeno i mužům.

Inspirovala nás krása podle Ajurvédy, půvab Indie, Sadhana - vnitřní krása, noblesa a síla přírody ve formě čistých bylinných receptůr

Studio se zaměřuje také na Thalaso terapie ověřené procedůry jehož základem jsou rostliny,extrakty z mořských řas bahno a sůl z mrtvého moře.

Naší filosofii je osobitý přístup, a odkaz krásy, který si zaslouží každý z nás. Nic neodráží krásu, než naše pleť.

Profesionální ošetření v salónu se opírá o prověřené recepty pro krásu a mládí. Každá aktivní ingredience je do receptury začleněna přesnými dávkami a veškeré preparáty procházejí důkladnou kontrolou a mnohými testy. Přípravky, které používáme jsou ekologicky čisté z nezávadných surovin.

Těšíme se na Vaši návštěvu!