NABÍDKA KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ

Luna Beauty procedury

 

Kosmetický Rituál Luna Essence

Esence jsou jako záblesk krásy.

Při tomto ošetření je kosmetická péče zaměřená na říši rostlin. Ošetření je obohaceno vzácnými léčivými éterickými oleji rostlinného původu, které pokožku detoxikují, obalují, vyživují a hýčkají.

Čarovné aroma velmi jemných vůní přináší příliv výživy a hydrataci pro unavenou pleť ovlivněnou stresem. Dodává živiny buňkám a podporuje metabolismus. Essence působí na všech úrovních. Pomáhá harmonizovat nejen pleť a tělo, ale dovoluje objevovat lásku k vlastnímu tělu, vracíme se k sobě.

Rozjasněte pleť s rostlinnými esencemi s přídanými ušlechtilými prvky stříbra, tolik žádaného pro čistotu a jas. Při proceduře se bylinné esence dostávají do lymfatického systému. Vyživuje se všech sedm tělesných tkání. Pokožka se mění, omlazuje se a začíná zdravě fungovat.

Procedura Luna Essence nese filosofii spojení krásy a vznešenosti. Je specializací studia Luna. Esence jsou vybírány pro vás přímo na míru aby jste našli svou esenci, své vlastní já, svou pránu.

Tyto příjemné velmi jemné produkty s vysokým liftingovým účinkem Vám dodají pocit pohody a spokojenosti.  Vaše pleť se zázračně změní a bude vyzařovat přitažlivé vnitřní světlo.

Rituál Lunna Essence je komplexním ošetřením pro Vás v hodnotě 850,- (90min) Zahrnuje vždy očistu, hloubkové čištění, bylinnou masku a uvolňující liftingovou  modelační masáž tváře, kru a dekoltu. Budeli potřeba i rukou.

 

 

Thalasso - krása z hlubin moře

Bez vody není život. Voda léčí.

Ošetření pro pleť i tělo. Smyslný dotek plný svěžesti z hlubin moře.Ingredience výrazně osvěží pokožku a zásobí ji tolik potřebnou vodou.Již velmi dlouho je známa tradiční receptura Thalassa přinášející úlevu a řešení různých kožních problémů ať už pro pleť citlivou, podrážděnou, problematickou a kuperózní. Umožňuje řešit estetické problémy pokožky: narušenou hydrolipidní vrstvu, pobledlá tvář, defekty struktury a barvy, projevy akné, rozacea, atopická dermatitida, cevní defekty, kuperóza a mnoho dalšího.

Spojení vzácných minerálů, léčivých bylin, mořských řas, bahna a rostlinných extraktů. Pleť je zářivější a pevnější v každém věku. Pěstící látky v tomto ošetření je řasa chlorela, bio plankton, mořská sůl a voda.

Balíček pro Tahalasso pleťovou terapii je v hodnotě 600,- korun (90min)

Procedura zahrnuje Očistnou odličovací masáž, tonizaci, čištění pleti, působení léčivých gelů s mořských řas, bahenní maska s výraznými zklidňujícími a hojivými účinky, závěrečný krém.